Konto za 0 zł, bezpłatne wypłaty z bankomatów w całej Polsce i jeszcze do tego rower gratis, możliwe? TAK!

Konto bankowe to jeden produkt finansowy, który przydaje się każdemu, coraz więcej osób decyduje się na kilka rachunków i korzysta z nich w sposób aktywny. Podstawowa funkcjonalność tej usługi to oczywiście bezpieczne przechowanie i możliwość swobodnego dysponowania pieniędzmi. Początki walki konkurencyjnej rozgrywały się o klientów z VIP, czyli tych dysponujących dużym depozytem i dokonujących częstych operacji. W chwili obecnej kuszące oferty z ciekawymi bonusami są dostępne nawet dla klientów z minimalnym wynagrodzeniem. Do standardowych bonusów polegających na zwrocie części wydatków wszyscy zdążyli się już przyzwyczaić, cashback stał się niemal standardem. Najpopularniejsze oferty w tym zakresie miał Millenium Bank, Getin Noble Bank, Mbank i Alior Bank. Ciekawym bonusem były drogie elektroniczne prezenty w zamian za założenie lokaty bankowej, najpopularniejsza tego typu oferta pochodziła z Getin Noble Banku. Zgodnie z obietnicą na niniejszym blogu miały być prezentowane godne uwagi promocje rynku finansowego. Bank Ochrony Środowiska oferuje dla Klientów konto z bonem na zakup dowolnego sprzętu sportowego, w ramach promocji istnieje możliwość zakupu dowolnego sprzętu sportowego o wartości 600 zł w sieci sklepów Decathlon, wartość bonu pozwala na zakup przyzwoitej jakości roweru. Jak zostało wspomniane wcześniej przeważnie Banki nagradzały zamożnych Klientów, analiza warunków promocji dowodzi, że jest ona dostępna dla każdego. Jedynym warunkiem do spełnienia jest aktywne korzystanie z karty do rachunku osobistego, nikt nie bada zdolności kredytowej, nie trzeba zapewniać wpływów z tytułu wynagrodzenia jak miało to miejsce przy większości wcześniej proponowanych przez konkurencję promocji. Sceptycy mogą być rozczarowani haczyków w tej propozycji nie ma. Konto, które trzeba założyć jest bezpłatne, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są bezpłatne, przelewy wykonywane za pośrednictwem bankowości internetowej też są bezpłatne.

Poszukiwacze gwiazdek i haczyków mają w tym przypadku utrudnione zadanie, jedynym warunkiem jest utrzymanie konta przez 48 miesięcy, posiadacz rachunku może być zwolniony z opłaty za używanie karty pod warunkiem dokonania transakcji bezgotówkowych kartą debetową na kwotę 900 zł miesięcznie.

Oferta jest idealną alternatywą do zakupu roweru na raty, co ważne, bank nie czeka z wydaniem bonu, Klient otrzymuje go drogą elektroniczną po założeniu konta i akceptacji warunków (regulaminu) promocji.

Promocja trwa do odwołania, biorąc pod uwagę zainteresowanie ofertą nie należy zwlekać z decyzją, dodatkowym argumentem jest mijające lato.

Drodzy czytelnicy, co sądzicie o propozycji? Podzielcie się swoją opinią.

Konto

Written by Mariusz