Większe mieszkanie, własne cztery kąty, poprawa własnego komfortu życia to obszar marzeń wielu osób, finalizacja bywa trudna ze względu na konieczność wystąpienia chęci i możliwości w jednym czasie. Wybór mieszkania to kwestia własnych preferencji, dla jednych ważna jest cisza dla innych lokalizacja. Kompromis jest rzeczą indywidualną. Jak już wiadomo co jest potrzebne i ile będzie to kosztowało można przystąpić do porównania i wyboru źródła finansowania. Właśnie tego obszaru dotyczy usługa reklamowana pod hasłem ”Bezpłatna pomoc w realizacji marzeń”. Wybór optymalnego rozwiązania jest oczywisty i prosty tylko dla tych, którzy nie szanują swoich pieniędzy, różnice w dostępności ofert i kosztach bywają znaczne. Konsekwencje wyboru mogą być źródłem zmartwień bądź radości przez najbliższych kilka do kilkunastu lat, czy warto działać pochopnie?

Oczywiście najbardziej komfortową sytuacją jest realizacja marzeń za własne pieniądze, należy jednak pamiętać, że kredyty hipoteczne są najtańszym źródłem finansowania, układając transakcję w odpowiedni sposób można minimalizować koszty i czerpać maksymalne zyski z własnych oszczędności, zachowując płynność i gotowość do reakcji na pojawiające się okazje.

 • Jak z usługi można skorzystać?
  Kliknij w link odpowiedź na kilka prostych pytań, aby uzyskać porównanie najlepszych ofert aktualnych w danym momencie.
 • Czy trzeba podać dane osobowe
  Nie, porównanie nie jest w żaden sposób personalizowane.
 • Co można zrobić dalej?
  Można zlecić prowadzenie sprawy uzyskania kredytu hipotecznego
 • Dlaczego nie można uzyskać uniwersalnego porównania?
  Zestawienie nie było by do niczego przydatne, finansowanie nieruchomości jest zależne od wielu zmiennych i każdy przypadek wymaga indywidualnego podejścia.
 • Co zawiera porównanie?
  Wszystkie najważniejsze parametry ofert, czyli: oprocentowanie, prowizję, kwotę odsetek, w całym okresie kredytowania, wysokość raty dla harmonogramu z ratą stałą i malejącą, kwoty i sposoby naliczania ubezpieczeń, wymogi dotyczące produktów dodatkowych, koszty wcześniejszej spłaty, koszty uruchomienia kredytu, wysokość dopłaty w ramach programu MDM.
 • Czy zestawienie zawiera aktualne promocje?
  Tak.
 • Jak wygląda porównanie?
  Przykładowe porównanie zostało zamieszczone poniżej

 

Written by Mariusz